bonus reklamları forumları

Bir sayfa da sen ekle

Bir sayfa da sen ekle

Galatasaray’ı Kadıköy’den bir kez daha eli boş göndermek isteyen Fenerbahçe’de teknik heyet takımı psikolojik olarak da terapiye aldı. Samandıra’da idmanlardan arta kalan boş zamanlarda eski derbilerin kasetleri izlenirken, hatıralar bir kez daha tazeleniyor. Kazanılan maçlarda atılan goller ve yaşanan sevinçler oyunculara moral verirken, takımdaki özgüveni de zirveye taşıyor.

TECRÜBELERİNİ AKTARIYORLAR

Kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal eski anılarını anlattıkları genç oyunculara, pazar günü nasıl oynamaları gerektiği konusunda bilgi veriyor. Özellikle Kadıköy’de ilk kez bir Galatasaray derbisi yaşayacak Victor Moses, Andre Ayew, Miha Zajc, Jailson gibi yabancı futbolculara statta karşılaşacakları atmosferi aktaran ikili, “Tarihe geçme sırası sizde” diyerek motive ediyor.

STRES YAPTI

Devre arasında takıma katılan ve hızlı başlayan Victor Moses’ın son dönemde yaşadığı düşüşte uyum sorununun etkili olduğu belirtildi. Nijeryalı yıldızın, kendisinden beklenen performansı veremediği için baskı altına girdiği ve sahada istediklerini yapamadığı vurgulanıyor.

BORCUMUZU ÖDEYECEĞİZ

Harun Tekin, Galatasaray’ı yenerek taraftarlarını sevindirmek istediklerini söyledi. Tecrübeli file bekçisi, “Bu sezon ligde bekleneni veremedik. Taraftara ve camiaya karşı kendimizi borçlu hissediyoruz. Derbiyi kazanarak hem geleneği sürdürmek hem de bu borcumuzu ödemek istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Fotomaç

Content Protection by DMCA.com

İlk yorumu siz yapın "Bir sayfa da sen ekle"

Yorum Gönder

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak


*